FETÖ’den ihraç edilen eski savcı İmamoğlu’nun trolü olmuş: Görüntüler ortaya çıktı

CHP’de deste deste paraların sayıldığı görüntüler hala tazeliğini korurken ‘İsrafı bitirdik’ naraları atan CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, yerel seçimlere az bir süre kala, sosyal medyadaki trolleri artmış durumda. 

Son olarak; UBE Haber isimli kanalda sokak röportajı yapan adamın FETÖ’cü eski Cumhuriyet Savcısı Uğur Gürses olduğu çıktı.

FETÖ ÇALIŞMA EVLERİNDE SINAVA HAZIRLANMIŞ

Sabah’ın haberine göre, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından deşifre olan FETÖ üyesi Cumhuriyet Savcılarından Uğur Gürses, hain darbe girişimi sonrasında ihraç edilerek, tutuklandı.

Marmara Üniversitesinde öğrenim görürken, FETÖ’ye ait evlerde kaldığı ve örgütün bütün toplantılarına katıldığı ortaya çıkan Gürses’in 2008 yılında örgüt üyeleri için FETÖ tarafından kurulan hakim-savcı çalışma evlerinde sınava hazırlandığı ortaya çıktı.

CEZAEVİNDEN ÇIKINCA İMAMOĞLU TROLÜ OLDU

İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan Uğur Gürses, silahlı terör örgütüne üye olma suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Cezaevinden çıkan Gürses, “UBE Haber” adı altında sosyal medya hesapları kurup sokak röportajları yapmaya başladı. 

TANINMAMAK İÇİN GÖZLÜK TAKIYOR

Sosyal medya hesabında paylaştığı bütün röportajlarda açıkça Ekrem İmamoğlu’nu ön plana çıkaran Gürses, bütün röportajlarında da muhtemelen tanınmamak için gözlük kullanıyor.

YAŞLI ADAMLA DALGA GEÇTİ

FETÖ’cü eski Cumhuriyet Savcısı Gürses’in İmamoğlu’nun savunuculuğunu yapmakla yetinmedi; hükümete destek veren yaşlı adamla dalga geçtikten sonra “yılın kapağı” diyerek o anları paylaştı.

Gürses, paylaşımına Ekrem İmamoğlu’nu da etiketlemeyi ihmal etmedi.

PARAYLA MI TUTULDU?

Gürses’in diğer paylaşımlarında da sürekli Ekrem İmamoğlu güzellemesi yaptığı dikkat çekerken; ‘paralı trol’ yorumları da beraberinde geldi. 

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x